.

 

 

>>  Firma Profili

 

GLOBAL TESTERE;  Bi-Metal şerit testerelerin satış ve pazarlama alanında hizmet vermektedir.  Şerit testere sektöründe faaliyet gösteren firmamız, değerli müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

 

Müşterilerimizin taleplerine ekip çalışması ruhu ile hedefi ıskalamayan etkili ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

 

Müşterileri taleplerini göz önünde bulundurarak, hizmetimizi o yöne sevk ediyoruz, Zamana önem veriyor ve ürünlerimizi söz verdiğimiz süre içinde teslim ediyoruz, İşimize müşterilerimizin gözüyle bakıyoruz, sistemli ve uyumlu çalışıyoruz.

 

Gündelik personellerle değil, konusunda uzman ekiplerle çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde aksaklıkları müşterimize değil, firmamıza mal ediyoruz,


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ürün, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Vizyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak