.

 

 

Şerit Testereler

 
 
 

Karbür Üçlü Set TSS - 3868 Carbide Triple Set® TSS

Büyüklü küçüklü zorlu aşındırıcı malzemelerin kesilerek üretimi içindir. İyi çentik aralıklı üç dişli set tasarımı diş kaybını elimine eder. Karbür uç dirençli ve uzun ömürlüdür.

 
       
 

Easy cut 3857 Easy-Cut

Genel amaçlı kesimler için tasarlanmış yeni nesil şerit testere, Çelik, demir dışı malzemeler, dolu, boru, profil, köşebent gibi her türlü malzemeyi kolaylıkla kesebilirsiniz. Yeni ve eşsiz özel diş tasarımı sayesinde geleneksel diş tiplerine nazaran çok daha geniş kesim kolaylığı sağlar.

 
       
 

Sandflex® Cobra™ - 3851 Sandflex® Cobra™

Daha yeni güçlendirilmiş dişler azami kesim performansı verir. Özellikle azami kesim performansı için tasarlanmış diş biçimi

 
       
 

Sandflex® Cobra™ PSG - 3851-Sandflex® Cobra ™ PSG

Orta ve büyük çaptaki malzemelerin seri kesiminde özellikle alaşımlı ve paslanmaz çeliklerde yüksek performans sağlar. Malzemeye kolay nüfuz edebilmesi için kesici uç özel olarak taşlanır. HSS dişler yüksek ısıya dayanıklıdır.

 
       
 

Sandflex® King Cobra™ PHG - 3854-Sandflex® King Cobra™ PHG

Kesimi zor malzemeler için yüksek verimlilik. Taşlanarak özel dizayn edilmiş kesici uçlar kesimi zor malzemelere kolay nüfuz ederek kesimi kolaylaştırır. Daha sert dişler erken aşınmayı önler.

 
       
 

Sandflex® King Cobra™ PQ -3854-Sandflex® King Cobra™ PQ

PQ, olağan dışı eğik açısıyla özellikle zor malzemelerin kesimi için, yüksek hassasiyetli şerit testeredir. 17 derecelik eğik açıya sahip, patentli dalgalı diş seti

 
       
 

Carbide Triple Set® ”Xtra” ™ - 3868 Carbide Triple Set® TSX

Büyük kesitli zor ve aşındırıcı malzemelerin seri kesimi. Sert metal dişleri kırılmayı önlemek üzere üç farklı açı altında taşlanarak çapraz verilmiştir. Özel seçilmiş sert metal yapısı aşınmaya karşı dirençli ve uzun ömürlüdür.